icon
1 / 1
avatar

☹(To mě moc mrzí.. Člověk je má jako členy rodiny, nebere to jen,, jako zvíře,, a dokáže ho ta ztráta vážně sebrat..

25. lis 2021
avatar
25. lis 2021
avatar
25. lis 2021
avatar

To je mi moc líto ☹.

25. lis 2021
avatar

😥 to je hrozne.. drzte se!

25. lis 2021
avatar

😢😢😢

25. lis 2021
avatar

Tchanovcum se stalo totéž, vypiplali nádherné bílé kotě s popelavými tlapkami a čumáčkem a úžasnýma modrýma očima. Za rok jim ho otrávil soused....

26. lis 2021
avatar

Taky jsem takhle musela nechat uspat svou kočku, které asi někdo přerazil páteř vzadu nad ocasem, tři týdny jsme se jí pokoušeli s vet zachránit aby alespoň porodila koťata, ty nakonec porodila mrtvý. Je to 12let ale pořád to vidím.

sticker
26. lis 2021