Dnes je mi smutno...💔
Před necelými dvěma lety jsem si přinesla tyto dvě koťata, neměla mámu, neuměla jíst, krmila jsem je stříkačkou, dokud to nezvládla sama...nikdy nebyl jeden bez druhého...dokud Snížka pred půl rokem někdo neotrávil Fridexem...od té doby už jen chřadnul, v pondělí byl znovu na operaci a dnes jsem ho musela nechat uspat, nikdy bych nevěřila, jak strašný pocit to je...budiž mi útěchou, že to byla jediná možnost a že na zdejší veterině jsou ti nejlepší z nejlepších...😢
To je mi moc líto ☹.
😥 to je hrozne.. drzte se!
😢😢😢
Tchanovcum se stalo totéž, vypiplali nádherné bílé kotě s popelavými tlapkami a čumáčkem a úžasnýma modrýma očima. Za rok jim ho otrávil soused....
Taky jsem takhle musela nechat uspat svou kočku, které asi někdo přerazil páteř vzadu nad ocasem, tři týdny jsme se jí pokoušeli s vet zachránit aby alespoň porodila koťata, ty nakonec porodila mrtvý. Je to 12let ale pořád to vidím.



☹(To mě moc mrzí.. Člověk je má jako členy rodiny, nebere to jen,, jako zvíře,, a dokáže ho ta ztráta vážně sebrat..