icon

Už mi začíná hrabat!! V pondeli jsem potratila 13+4 (praskla voda a porodila jsem) a dnes zacala hrozne bolet prsa. Prohmatala jsem a teče mi mlezivo(respektive vytriklo) prsa mam regulérně nalita. co s tim???

avatar

Jsou nějaká homeopatika na zástaveni laktace, snad některá poradí název. 😉 Já mám mlezivo i rok a půl po tom, co jsem přestala kojit, vždy několik kapek a MUDr mi doporučila stáhnout sportovní podprsenkou.

25. kvě 2018
avatar

Homeopatika na zastavení laktace Ricinus Communis. V lékárně poradí.

25. kvě 2018
avatar

Ricinnus communis 30CH myslim... Jinak matovy caj 🙂

25. kvě 2018
avatar

holky dekuju. jsou nalita a boli jako das

25. kvě 2018
avatar

trošku odstříkat, aby přestala bolet a chladit. to pomohlo mě. Nemohla jsem žádné přípravky...

25. kvě 2018
avatar

Matovy caj a prsa chladit

25. kvě 2018
avatar

Jsem měla za to,ze mne aspon v nemocnici na to upozorní,nebo daji rovnou něco na zastavení laktace..Prece kdyz clovek porodi,i když ve skoro 14tt tak se rozjede laktace

25. kvě 2018
avatar

kdyz clovek potrati ve 14.t.g. tak se bezne laktace nerozjede.jste spis velmi vzacna vyjimka. jinak prsa zabandazovat- stahnout elastickym obinadlem a chladit - hrasek z mrazaku.pokud by nepomohlo na gyndu pro leky na zastavu lakatace Dostinex atd.

25. kvě 2018
avatar

Leky na zastaveni laktace, jestli jsou nalita moc a boli neni dobre cekat ani odstrikavat , mleko se dotvori . Jinak pevne zatahnout prsa , pomahal mi manze aby to bylo uplne na pevno. . Souhlasim z bbackie vyse!

26. kvě 2018
avatar

@evickazuzanka
@bbackie Jela jsem do porodnice. Rovnou me doktor zkontroloval a dostala jsem leky zastavení.

26. kvě 2018
avatar

@domirady ano myslim , ze homeopatika jsou na tohle malo. At je to za vami, tohle jsou tezke chvile 😔. Hodne stesti 🍀

26. kvě 2018
avatar

@evickazuzanka moc děkuji.

26. kvě 2018