Už mi začíná hrabat!! V pondeli jsem potratila 13+4 (praskla voda a porodila jsem) a dnes zacala hrozne bolet prsa. Prohmatala jsem a teče mi mlezivo(respektive vytriklo) prsa mam regulérně nalita. co s tim???
Homeopatika na zastavení laktace Ricinus Communis. V lékárně poradí.
Ricinnus communis 30CH myslim... Jinak matovy caj 🙂
holky dekuju. jsou nalita a boli jako das
trošku odstříkat, aby přestala bolet a chladit. to pomohlo mě. Nemohla jsem žádné přípravky...
Matovy caj a prsa chladit
Jsem měla za to,ze mne aspon v nemocnici na to upozorní,nebo daji rovnou něco na zastavení laktace..Prece kdyz clovek porodi,i když ve skoro 14tt tak se rozjede laktace
kdyz clovek potrati ve 14.t.g. tak se bezne laktace nerozjede.jste spis velmi vzacna vyjimka. jinak prsa zabandazovat- stahnout elastickym obinadlem a chladit - hrasek z mrazaku.pokud by nepomohlo na gyndu pro leky na zastavu lakatace Dostinex atd.
Leky na zastaveni laktace, jestli jsou nalita moc a boli neni dobre cekat ani odstrikavat , mleko se dotvori . Jinak pevne zatahnout prsa , pomahal mi manze aby to bylo uplne na pevno. . Souhlasim z bbackie vyse!
@evickazuzanka
@bbackie Jela jsem do porodnice. Rovnou me doktor zkontroloval a dostala jsem leky zastavení.
@domirady ano myslim , ze homeopatika jsou na tohle malo. At je to za vami, tohle jsou tezke chvile 😔. Hodne stesti 🍀
@evickazuzanka moc děkuji.
Jsou nějaká homeopatika na zástaveni laktace, snad některá poradí název. 😉 Já mám mlezivo i rok a půl po tom, co jsem přestala kojit, vždy několik kapek a MUDr mi doporučila stáhnout sportovní podprsenkou.