
Je vidět, že skřítkovi chutná! Však v "solce" jeden vyhládne!! 😉
No super..U nás se také pořád kojí☹)....A,ne a ne to odnaučit...☹((Asi jsem v ČR rarita🙂)))
já už chci taky přestat
Jinak,ona nemarodí..Asi i díky tomu koju...🙂
@jaa to já Alika od roka jen 3x za den (do roka 5x za den) - ráno, po O na usnutí a večer na usnutí... ale nikdy nebyl takový, že by si pro to vyloženě přišel... a ten poslední měsíc byl o rýmě, tudíž jsem kojila po O a večer a někdy ani po O ne... ráno odmítal, jelikož měl nos ucpaný 😀 a když to ani večer nešlo, tak ani večer ne...
Ale já mám pořád stejně velká prsa a mléko se tvořilo zejména během kojení - tak to pro něj nebyla tak snadná kořist, musel makat 😀 možná proto.. 😀
chilli,jo?🙂))to by snad pálilo i mě.-)))Něco vymyslím..zkusím ocet
🙂
A,týden před čtvrtými narozeninami jsem to utla🙂))ted jen občas přijde,jestli mi může dát pusu na prsa..🙂))
ani teď do školky ještě nechodí? Proč?
🙂