icon
9 / 10
Skřítek se rád občerství a zajde na závěr na mléčný drink a nějakou tu sůšu :-)
avatar
8. srp 2011
avatar

Je vidět, že skřítkovi chutná! Však v "solce" jeden vyhládne!! 😉

2. lis 2011
avatar

No super..U nás se také pořád kojí☹)....A,ne a ne to odnaučit...☹((Asi jsem v ČR rarita🙂)))

19. pro 2011
avatar

@jaa 😀 Ali se odnaučil tak nějak sám... a také díky rýmě a ucpanému nosu 😀 takže ti moc neporadím, máš-li s tím nějakou potíž... ☹

19. pro 2011
avatar

já už chci taky přestat

20. pro 2011
avatar

@jaa 😀 jé... no, je to už dost dlouho... to je pravda... 😀 tak nasadit pořádnou rýmu asi 😅 a kolikrát ji kojíš denně? Uspáváš jí tím, nebo usne sama... ?

20. pro 2011
avatar

@domorodka kdykoli si přijde..☹ A,ano uspávám..Už usnula párkrát i za ruku držení,nebo ji dám cucnout a seberu ji to..🙂jsem,jak v Africe...🙂))Kojení do školy..😀

20. pro 2011
avatar

Jinak,ona nemarodí..Asi i díky tomu koju...🙂

20. pro 2011
avatar

@jaa to já Alika od roka jen 3x za den (do roka 5x za den) - ráno, po O na usnutí a večer na usnutí... ale nikdy nebyl takový, že by si pro to vyloženě přišel... a ten poslední měsíc byl o rýmě, tudíž jsem kojila po O a večer a někdy ani po O ne... ráno odmítal, jelikož měl nos ucpaný 😀 a když to ani večer nešlo, tak ani večer ne...
Ale já mám pořád stejně velká prsa a mléko se tvořilo zejména během kojení - tak to pro něj nebyla tak snadná kořist, musel makat 😀 možná proto.. 😀

20. pro 2011
avatar

@jaa vlastně do roka to bylo víc než 5x za den, ale před tím rokem asi ty 2 měsíce 5 x určo

20. pro 2011
avatar

@domorodka Tak já do dvou let po 2 hod..🙂pak jsem začala ubírat.měla jsem strašně moc mlíka...

20. pro 2011
avatar

@jaa no jó, to je velice často... to se to pak špatně odvyká 😀 držím vám pěstičky, ať to má hladký průběh 😉 některé africké ženy si na bradavky mažou chilli :-O což je drasťárna, ale zabírá 😅

22. pro 2011
avatar

chilli,jo?🙂))to by snad pálilo i mě.-)))Něco vymyslím..zkusím ocet

22. pro 2011
avatar

@jaa také jsem si říkala, že by to pálilo i mě, ale nevím, nezkoušela jsem 😅 zkus třeba i něco jiného, pepř.. ocet je dobrý nápad 😀 nebo něco, co jí vyloženě nechutná 🙂

22. pro 2011
avatar

@jaa jinak... abys nemyslela, že chilli je záruka !! Kamarádky dvouletý syn dlabal jen tak ze skleničky ty nejpálivější chilli papričky, ty kulaté, jako jeho tatík... prostě jen tak... když jsem si špetičku ochutnala, zvedl se mi kýbl... tak to nemusí třeba ani zabrat 😅 😀

22. pro 2011
avatar

🙂

22. pro 2011
avatar

@jaa tak jak to s vámi vypadá..??

10. únor 2012
avatar

@domorodka bohužel,bez úspěchu☹

10. únor 2012
avatar

@jaa časem bude o.k. 🙂

10. únor 2012
avatar

@jaa No,já už bych to hodně bezy uvítala.Už mě to unavuje..

11. únor 2012
avatar

@domorodka viz výše🙂

11. únor 2012
avatar

@jaa co chilli - zkusilas.. ? 😅

12. únor 2012
avatar

@domorodka to mě přijde moc drastické...

13. únor 2012
avatar

@jaa když už tak už 😅
😀 😀 dělám si legrandu... ale pokud nic jiného nezabírá, tak jedině se prát a nedat, či odjet na víkend - lépe na týden sama na dovču... 😀 a nebo to čili... to je přeci taky 100% natural... 😅 😅

13. únor 2012
avatar

@domorodka no,uvidíme...dávám tomu do března,..

13. únor 2012
avatar

@jaa no a je listopad a ?

31. říj 2012
avatar

A,týden před čtvrtými narozeninami jsem to utla🙂))ted jen občas přijde,jestli mi může dát pusu na prsa..🙂))

31. říj 2012
avatar

@petja viz výše🙂

31. říj 2012
avatar

@jaa pusu na prsa... ta je kouzelná teda 😀
ještě zavináč pro @petja viz odpověď výš...

31. říj 2012
avatar

@jaa
haha, ve stejný čas 😀
@petja

31. říj 2012
avatar

@domorodka Taky jsi už skončila?

31. říj 2012
avatar

@jaa
@domorodka holky díky za odpověď,ta je kouzelná,pusu na prsa,jj.maj to náročný,miláčči naši

31. říj 2012
avatar

@petja JJ.maj. Ale,že to dalo práce.. Musela jsem ji říci,že mě už zavřou za pedofilii do vězení. Tak si dala říci🙂)

31. říj 2012
avatar

@jaa no jasně, na druhé narozeniny...

31. říj 2012
avatar

@jaa hustý 😀

31. říj 2012
avatar

@jaa jak jste to vůbec dělaly s kojením a se školkou,psalas,že chtěla kojit dost často i v pozdějším věku

31. říj 2012
avatar

@petja Do školky nechodí..Asi bych musela mít od dr napsané přestávky na kojení🙂)))

31. říj 2012
avatar

ani teď do školky ještě nechodí? Proč?

1. lis 2012