
16 / 135
vodovky poprvé.... srdíčka jsou štětcem přes šablonu, barvičky volil rarášek a šablonu přidržovala mama :-)
Krásné barvy, Aliku 😉
4. bře 2012
to je tak krásně jarní 😵 - barvičky jsou úžasné 😵 🙂! ....a šablona je super nápad 😉
5. bře 2012

Krásné barvy, Aliku 😉
to je tak krásně jarní 😵 - barvičky jsou úžasné 😵 🙂! ....a šablona je super nápad 😉
perfektní!! Šablonky - zase máme inspiraci 🙂