domorodka
autor@zuhur tady by sis nevybrala ? http://www.fler.cz/shop/stanislav-tymal Já je miluju ! Už mám pulitrový vlčí máky 😵 Třeba by i daly nápis ? 🙂
22. dub 2016
@zuhur tady by sis nevybrala ? http://www.fler.cz/shop/stanislav-tymal Já je miluju ! Už mám pulitrový vlčí máky 😵 Třeba by i daly nápis ? 🙂
Tak červené tulipány s nápisem maminka bych brala všema deseti 🙂