Já se do ZOO vždy těším. Nejvíce na tyto pány ve fracích. Dovedla bych se na ně koukat hodiny🙂 Fotka je samozřejmě z Lešné🙂
Jsou úžasní!
Jsou nádherné 🙂 Zoo Lešná 🙂
My milujeme surikaty v pražské zoo, vždycky mají miminka 🙂 😵
Do ZOO chodíme moc rádi, nejblíže máme tu v Plzni, ale už jsme navštívili i spousty dalších 🙂 a co nikde nesmíme vynechat? Jednoznačně koně, ty má dcera úplně nejradši už odmalička 🙂
ZOO Hluboká nad Vltavou
sice mám naši Hodonínskou ZOO moc ráda, a ZOO Lešná nás uchvátila maximálně, no ale ti rejnoci jsou nejlepšíííí
Ostravská ZOO a naše "malá" slonice Rashmi
Zoo Jihlava je super!!! A těšíme se na žirafy a na hrocha🙂
Žirafy ZOO Jihlava
Zoo liberec a naše nej zvíře je to na kterém by se dalo jezdit 😆
Brněnská zoo. Vyhlíželi jsme žirafy, ale asi se nechtěly fotit. 🙂
Netopyry v Olomoucké, slony v Ostravské a rejnoky, plamenaky, rybičky u slonů, papousky modrozlute a. Lachtany a tukana v nasi zoo Zlín 😵
My mame moc radi ZOOpark v Chomutove. Hned ze zacatku se kochame vlkama a pak mame radi vembloudy a osliky
Nejbližší Zoo máme v Oatravě, je takřka za humny, zase se těším, na jaře koupíme permici a budeme chodit poznávat🙂) kluci milují slony a opice, vždy tam s nimi řvou jako na lesy🙂))
Jasně, že sloni 😵 foto ze Zoo Praha. Ale nejradši máme Lešnou a Jihlavu 🙂
@rezetka @misssutko @zuzi48 @ditta1990 @miskadis @louherz @bonie2 @sosama @zuzkaa1 @xpetiii @oktarina @hadruska @kami1984 @kitinka76 Moc děkuju, že jste se podělily o vaše fotky. Právě jsem vylosovala jednu z vás. Žlutý slon bude cestovat do Plzně, získává ho @ditta1990 . Poprosím o adresu do IP na můj blog @amaliee
















Jedině a nejraději Lešnou 😉