Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  1 / 1

  Vypadá, že ano. Ale stejně bych počkala, protože tam nemusí mít peníze a platba se neprovede. Teď bývá platba provedená hned ten den, i když to je z jiné banky.

  2. bře 2021

  A jo, teď čtu, že posílala včera...no, kdyby tam měla peníze, tak už to dnes na účtu máš. Já když posílám do jiné banky ze spořky a dám splatnost ten den, tak to většinou za 10 minut paní má a píše mně zprávu. Je divný, že tady to nemáš ani druhý den. Pokud teda nedala, že je to splatný až třeba 5.3. Ještě radši počkej 🙂

  2. bře 2021
  donika
  autor

  Fakt? Ty jo.. No, chudina.. snad jí to kdyžtak stihne přijít.. 🤦
  Děkuji!! 😘

  2. bře 2021

  @donika odpoledne to tam budete mít, taky mám českou a většinou to trvá ten den. Určitě by mi toto nestačilo. A pockala bych

  2. bře 2021
  donika
  autor

  @anedaned16 tak pak hned vyrazim. Vojáky to je shánět dárek na poslední chvíli a modlit se, aby přišel. 😅 Paní má 230 pozitivních hodnocení, pouze jedno negativní za neodebrane zboží a mrtvého brouka.. Věřím, že to bude ok. 😅 Mám vše nachystané, tak pak jen šup to poslat. Děkuji holky!

  2. bře 2021

  Je to divný - pokud to dala k okamžité úhradě včera, dneska už bys ty peníze na účtu dávno měla...rozhodně bych počkala, až se mi ta částka skutečně připíše.

  2. bře 2021

  Taky bych počkala..
  Pokud to pošleš zítra, do pátku to tam v pohodě má..

  2. bře 2021

  Když si posíláme peníze s manželme (oba u ČS) tak se převod provede okamžitě. I z jiné banky mám peníze na účetu většinou ještě ten den.

  2. bře 2021

  Já mám u ČS z jiné banky většinou peníze za dvě hodiny, převod mezi ČS cca 10 minut.....

  2. bře 2021
  donika
  autor

  Furt nic.. 🤦

  2. bře 2021

  @donika a co mas za banku ty?

  2. bře 2021

  @donika Hele, já v neděli posílala platbu ze spořky paní, splatnost jsem zadala ten den, ještě jsem se ani neodhlásila a paní psala, že ji píply peníze na účtu. Trvalo to asi tak 2 minuty. Takže buď tam paní fakt nemá peníze (účet si asi překontrolovala) nebo nevím.

  2. bře 2021

  Urcite cekat na platbu, lepsi nez pak brecet.

  2. bře 2021
  donika
  autor

  @klaara3 mám mBank
  Každopádně paní psala..prý tam nedala to předčíslí 670100 .. Každopádně, poslala znovu a peníze v 18hod večer dorazily.. Tak nevím.. 🤔
  No.. díky všem! Asi jsem měla počkat. 👍

  2. bře 2021

  @donika Mbank máme taky a je extrémně rychlá, platbu připisuje do 10 min od odeslání z druhé banky...něco mi tu nehraje. Každopádně super, žes počkala na připsání peněz až.

  2. bře 2021
  donika
  autor

  @sarihy jo, nakonec jsem ráda a pošlu v klidu dnes. 😅

  3. bře 2021