icon
2 / 6
AVIO INGLESINA
avatar

to je fešák🙂

15. srp 2012
avatar

@ver.kkk no právě je krásnej 🙂

15. srp 2012
avatar

ten se mi libi ... brala bych

15. srp 2012
avatar

Mně se taky moc libi jen nevim jestli by kočárek zvládl i pridavny skate pro naší dvouletku 🙂

15. srp 2012
avatar

i o tomto jsme uvažovali, ale nakonec jsme si to rozmysleli, pač jsou to v podstatě golfky

17. srp 2012