dorinka88
15. srp 2012
Který mam vybrat?
uz jsem byla rozhodnuta pro Peg perego skate ale dneska v obchodě jsem ještě objevila AVIO INGLESINA, a ted babo rad!
TAK TO RISKNU A KUPJEME KOČÁREK AVIO INGLESINA TED JEŠTĚ VYBRAT BARVU 🙂
a já budu hodná.Krom peg perega oba!😵
17. srp 2012






já budu zlá - ani jeden...