
6 / 6
a nebo ještě Bugaboo Cameleon :-)
Máme Cameleona a nově i Avio😅 Od té doby je Cam uklizen a zagarážován pro mimi a mazlíme se s Aviem😀 Je úúúúžanej.Dokonce jsem i uvažovala že si ho nechám pro mimi jako jediný kočár😵
17. srp 2012
dorinka88
autorkdyz ja bych potřebovala lehkej,úzkej (kvuli vytahu) a ještě takovej ktery uveze skejtík .-D
17. srp 2012
Tenhle je hezký jen nepraktický spor´ták.Nejde do lehu.Využití jen v obchoďákách.