icon
6 / 27
k vánocum :-)
avatar

máme na narozeniny

6. říj 2011
avatar

@renatab No já jsem zvedavá jaký to bude mit uspěch🙂 abych na tom nakonec neskakala já !🙂

6. říj 2011
avatar

@dorinka88 Eli, se to u neteří líbí ale myslím si, že to bude okrasou pokojíčku 😀

6. říj 2011
avatar

u nas uspech nemel, koupila jsem lachtana a lezi vyfouklej ve skrini...

6. říj 2011
avatar

@majatob No z toho mam taky trochu obavu....uvidime jestli to neprehodnotím🙂

6. říj 2011
avatar

U nás měl velký úspěch.

10. pro 2011