
13 / 27
zvířátka
to se mi taky líbilo, chtěla jsem koupit ale nevím proč jsem to nekoupila ... na vánoce určo bude 🙂
6. říj 2011
už jsem se k tomu vyjadřovala.-(
7. říj 2011

to se mi taky líbilo, chtěla jsem koupit ale nevím proč jsem to nekoupila ... na vánoce určo bude 🙂
už jsem se k tomu vyjadřovala.-(
jeee 🙂 tak to je ono, to máme a fakt super!!!