
14 / 27
tak do toho jsem se zamilovala já :-)
Žlutého dostal Domulka v srpnu k svátku a je z něj unešený, uvažuju že mu koupíme ještě jednohok vánocům, každý vydává jiný zvuk tak bysme měli doma sbor 🙂)
7. říj 2011

Žlutého dostal Domulka v srpnu k svátku a je z něj unešený, uvažuju že mu koupíme ještě jednohok vánocům, každý vydává jiný zvuk tak bysme měli doma sbor 🙂)
sorry, ale já když to viděla v krámě, tak mi to nějak asociovalo orální sex.-)))))))))))))))))))))ale jinak super hračka.-)))))