
15 / 27
chobotničky do vody :-)
Máme a jsou úžasný🙂)
6. říj 2011
jojo taky o nich uvažuji....-)
7. říj 2011
mohla bych také poprosit info o výrobku, kde sehnat, cena atd. do IP? děkuji moc
7. říj 2011
Taky bych poprosila do IP vypadá to dobře, děkuji
7. říj 2011
Mohu také poprosit o info do IP, díky
7. říj 2011
Děkuji, už je mám objednané
7. říj 2011
jé to je super kde se to dá sehnat prosím? 🙂