
také doporučuji. Těžší mi ani o tolik nepřijde, manipulace super. Je spíše trošku delší, ale nám to v ničem nevadí a všude se vejdeme 🙂
GT3 měli v Komárově, naproti Baumaxu, na ul.Hněvkovského.
http://www.sambaby.com/1983-sportovni-kocarky/3... Loni i předloni, ale už jsem tam asi půl roku nebyla, tak netuším co mají teď na prodejně. A mají tam i dobré ceny, třeba autosedačku jsem tak levnou nesehnala ani na netu 🙂 GT3 byla taky náš favorit, mám ho Xkrát odzkoušený u kamarádky, nakonec máme jiný (těžší a širší 3 kolku a cestuju s ním MHD, vlakama a pohoda, občas se někam nevlezu, ale vždycky se to nějak vyřeší :D)
doporučuji, přesně tenhle sporťáček máme, korbu mám na to zelenou 🙂
kdykoliv jsem ho měla v ruce řekla bych plastový tvrdý obřík... za mě rozhodně, ne-e! pro menší maminku si nedovedu představit jak s ním sama manipuluje, nebo ho dává do auta, toho jsem byla svědkem... a stačilo.
@xyprincezna Nakonec bude Peg perego skate 🙂 taková modifikace golfek a jsou lehké 🙂GT3 jsem zkoušela a na mě opravdu těžké 🙂
@xyprincezna Já mám 55 kg a 168 cm, takže jsem docela drobná a je teda pravda, že když ho dávám do kufru našeho SUVéčka(kufr je výš než u normálního auta), tak jsem vždy dost zmordovaná 😅, ale za to pohodlí pro malého mi to stojí 😵
To jo ja měla první kočár taky celkem "těžky".-) ale zase ted jestepredstava naší 11kg dcery dole v kočárku ...bych se ufuněla 🙂 ja mam , ted měla jsem před těhu 48kg a 160cm 😀
super... máme a můžu jen a jen doporučit.. dokonalost🙂
jediný zápornější je v tom, že je těžší.. ale já bych tedy neměnila v žádném případě.