Dnes jsem byla ráno na 7 na zumbě a super ty brzké hodiny mi uplně vyhovují lepší než večer ! 🙂
v 7 ráno???no tak to bych tam zdechla 😀
To by mě zabilo 🙂
Terezka usíná kolem 10 večer, ale pak prospí skoro celé dopoledne, tak spím s ní 🙂
@dorinka88 chci se zeptat zda kojíte??taky uvažuji o cvičení,léto je za rohem a kilečka stále po porodu nahoře...ale mám strach,at neztratím mlléko..🙂
@hnedoocka23 .no pravě že nekojíme ,dostala jsem po porodu anginu a tudíž odsávala a mlíčko pomalu mizelo tak jsme na UM.Ale chdi se mnou kamaradka ta kojí stale a vždy nechá pro jistotu doma odsaté mlíčko pro manžela 🙂
aha,já totiž slyšela,že cvičením může mléko vymizet a taky,že miminkům mlíčko nechtná z toho důvodu,že při cvičení se uvolnuje kyselina mléčná a ta se dostává do mléka chut mění...myslím si,že pokud to nebudu nijak přehánět,nic se stát nemůže..díky za odpověd
A kde jsi byla? Koukám, že jsi okres Brno, tak třeba to bylo přímo v Brně.. 🙂 Taky bych ráda chodila spíš na ranní hodiny..