icon

Dnes mame rekord 🙂 včera večer jsme naposledy jedli ve22.30h a spinkali jsme az do7 do rána 🙂

avatar

Tak to závidím a těším se až se toho taky jednou dočkám 🙂
Jinak malá je moc šikovná

17. pro 2010