Dneska máme přesně 3měsíce 🙂 byli jsme u paní doktorky vážíme 5300g a měříme59cm ....no holčička vedle nás v čekárě byla o 4 dny mladší a byla tak2x taková 😀 no o jsme drobci ale Vikinka nemá byt po kom "obřík" když ja mám 49kg 😀
dorinka88
autornaštěstí to co jsem přibrala jsem taky hned odrodila 🙂 tak ze jsem byla hned na své váze 🙂
18. led 2011
nooo tak bych se chtela mít ty jo🙂 🙂
1. únor 2011
49 kg i po porodu? zavidím 🙂