icon

Holky , nemate někdo nějakou doboru nehtařku ( gel nehty) z brna za rozumné penize ?abych nedala 600,- za dopolnění a stejně to nebylo ono ?

avatar

A odkud jsi??? 🙂

3. zář 2011
avatar

😀 opravdu slepejš...tak z Brna mám perfektní nehtařku...nevím teda kolik si momentálne bere ale nehty od ní mi vydrzeli 3mesíce a tolikrát jsem si rikala ze uz musí odpadnout protoze takovou pecku co jsem si do nich dala, ze az to hezky nebylo!!! 🙂
http://www.studioblue.wz.cz/ Marcela je vázně třída dela to uz x let a nemůzu si stezovat!

3. zář 2011
avatar

Ahoj, doporučuji svoji - studio Bella na Svoboďáku. Na netu má i ceník. Já jako student dávám za doplnění 250,- a "dospělí" myslím 400,-. Pokud budeš chtít, pošlu fotku svých letních zelených nehtů 🙂

4. zář 2011
avatar

@lukyte super moc děkuju určitě zavolám a zjístím co a jak 🙂

4. zář 2011
avatar

@lucien Jéé moc děkuju...já mam super nehtařku ale odstěhovala se mi do jihlavy a ted je to na nic,jezdí 1x měsičně a ne vzdy se sejdeme ....No byla by jsi moc hodná, ráda se podívam na fotečku, a to je to studio Bella na kobližné?

4. zář 2011
avatar

@dorinka88 Tak to není Bella, ale Belle - www.studio-belle.eu
Napiš mi do IP mail, pošlu Ti tu fotku. Zítra jdu na doplnění.

4. zář 2011
avatar

@lukyte 3měsíce??? tobě nerostou nehty nebo co 😀

10. zář 2011
avatar

@mischako Rostou, jsem člověk...ale když si to umíš upravit, tak není třeba doplnění 😉 a hlavně bylo to myšlené, že ani po třech měsících mi neupadly 😉

10. zář 2011
avatar

@lukyte no já vím, já si to taky upravujuk, abych nemusela tak často, ale mě už se pak jako kdyby úplně lámou, jak je to odrostlé....

11. zář 2011
avatar

@mischako Tak to znám ale právě od Marcely držely až to hezký nebylo 😉 A já mám svoje nehty dost kvalitní, takže jsem neměla vůbec žádný problém 🙂

12. zář 2011
avatar

@lukyte tak to je peráda.....

12. zář 2011