Holky , nemate někdo nějakou doboru nehtařku ( gel nehty) z brna za rozumné penize ?abych nedala 600,- za dopolnění a stejně to nebylo ono ?
😀 opravdu slepejš...tak z Brna mám perfektní nehtařku...nevím teda kolik si momentálne bere ale nehty od ní mi vydrzeli 3mesíce a tolikrát jsem si rikala ze uz musí odpadnout protoze takovou pecku co jsem si do nich dala, ze az to hezky nebylo!!! 🙂
http://www.studioblue.wz.cz/ Marcela je vázně třída dela to uz x let a nemůzu si stezovat!
Ahoj, doporučuji svoji - studio Bella na Svoboďáku. Na netu má i ceník. Já jako student dávám za doplnění 250,- a "dospělí" myslím 400,-. Pokud budeš chtít, pošlu fotku svých letních zelených nehtů 🙂
@dorinka88 Tak to není Bella, ale Belle - www.studio-belle.eu
Napiš mi do IP mail, pošlu Ti tu fotku. Zítra jdu na doplnění.
A odkud jsi??? 🙂