icon

Jelikož nemá maminka mlíčko tak jsme začali s Nutrilonem comfort...po tom jsme měli hroznou zácpu, tak jsme přešli na Bebu...po te blinkáme....tak ted jsme na Sunaru...snad to bude konečně to pravé 🙂

avatar

Ahojky, a proč jste rovnou začli na Comfortu? 🙂

2. lis 2010
avatar

začali nám ho dávat uz v porodnici tak jsme pokračovali 🙂

12. lis 2010