Jelikož nemá maminka mlíčko tak jsme začali s Nutrilonem comfort...po tom jsme měli hroznou zácpu, tak jsme přešli na Bebu...po te blinkáme....tak ted jsme na Sunaru...snad to bude konečně to pravé 🙂
dorinka88
autorzačali nám ho dávat uz v porodnici tak jsme pokračovali 🙂
12. lis 2010
Ahojky, a proč jste rovnou začli na Comfortu? 🙂