Jen začne Kouzelná školka je u nás tichoučko jako bychom ani žádne ditko nemeli 🙂
A timmy jednoznačně vede..už jak měl malý 10 měsíců 🙂
16. led 2012
dorinka88
autor@ffiinnkkaa to u nás taky mame tři ovečky Timmyho 🙂 ale malá princezna se ji taky líbila...jen kdyby se občas převlekla z te košilky😀
16. led 2012
tak už se těším až malej trochu povyroste, zatím nevydrží u ničeho, i hračky ho po pár minutách přestávají bavit☹
16. led 2012
@dorinka88 na princeznu se spíše dívám já 🙂 🙂
16. led 2012
dorinka88
autor@ffiinnkkaa Já společne s Viki ale možná mě avila vic nez ji 🙂 ale asi uz ji zase nedavaji, kdyz tam dneska vecer nebyla :-/
16. led 2012
tj, dva díly to by bylo super🙂 člověk by i něco udělal🙂 u nás vede taky timmy a princezna ale dnes už místo proncezny byl timmy, tak aspon jedno z toho🙂
16. led 2012
Jojo...Milujeme Malou princeznu 🙂
16. led 2012
u nás to je úplně stejné:D