icon

Jen začne Kouzelná školka je u nás tichoučko jako bychom ani žádne ditko nemeli 🙂

avatar

u nás to je úplně stejné:D

16. led 2012
avatar

@sisilasi Obča si říkam ze by mohli dávat dva dily zasebou 🙂 byl by klidek na zehlení 🙂

16. led 2012
avatar

A timmy jednoznačně vede..už jak měl malý 10 měsíců 🙂

16. led 2012
avatar

@ffiinnkkaa to u nás taky mame tři ovečky Timmyho 🙂 ale malá princezna se ji taky líbila...jen kdyby se občas převlekla z te košilky😀

16. led 2012
avatar

tak už se těším až malej trochu povyroste, zatím nevydrží u ničeho, i hračky ho po pár minutách přestávají bavit☹

16. led 2012
avatar

@dorinka88 na princeznu se spíše dívám já 🙂 🙂

16. led 2012
avatar

@brembi naše Viki začala sledovat pohádky az kolem toho 10 mesice pred tim jen reklamy a Očko ( to ma do dnes ,očko je jeji nejmilejší stanice...pořád tancujeme 🙂) a co se týče hraček tak u nas taky zatím nejvic vedou hrnce, šminky,morčata, papírky 🙂

16. led 2012
avatar

@ffiinnkkaa Já společne s Viki ale možná mě avila vic nez ji 🙂 ale asi uz ji zase nedavaji, kdyz tam dneska vecer nebyla :-/

16. led 2012
avatar

tj, dva díly to by bylo super🙂 člověk by i něco udělal🙂 u nás vede taky timmy a princezna ale dnes už místo proncezny byl timmy, tak aspon jedno z toho🙂

16. led 2012
avatar

Jojo...Milujeme Malou princeznu 🙂

16. led 2012
avatar

@leny86 jo my taky 🙂 asi ji budu muset stahnout 🙂

16. led 2012