Mám dilema...zda prodat kočárek po vikince (byla jsem s nim moc spokojená) a nebo si ho schovat na druhé?!?🙂
já prodávat nebudu určitě ))
já byla taky max spokojená ale prodala jsem ho, měli jsme modrý a kdyby se nám pak druhé povedla holka tak to se nám nechce, jeslti máš neutrální barvu tak jo
Jestli jsi s ním spokojená, tak si ho nech, já s tím naším jsem taky spokojená a nechám si ho i na druhé mimi.
@allye1
@hasky24
@mirorad
Mame zelený kočárek a mame holku tak ze barva mi vyhovuje ,uložit ho mam také kam respektive uz ho mam schovaný jezdíme s golfkama.... je tolik pekných kočárku nových...ale zase stál nas se všim 12tis a prodám ho max za pulku tak nevim jestli se to vubec vyplatí 🙂 holky dekuju za názory zatím je doma , uvidme 🙂
@miskadis
nás vyšel i s vajíčkem na 5500kč a prodala jsem ho za 2000kč takže mě to zas tolik nebolelo
jestli máš prostor, kam ho uložit, asi bych si ho nechala, prodat ho pak můžeš taky.