icon

Mám dilema...zda prodat kočárek po vikince (byla jsem s nim moc spokojená) a nebo si ho schovat na druhé?!?🙂

avatar

jestli máš prostor, kam ho uložit, asi bych si ho nechala, prodat ho pak můžeš taky.

4. lis 2011
avatar

já prodávat nebudu určitě ))

4. lis 2011
avatar

já byla taky max spokojená ale prodala jsem ho, měli jsme modrý a kdyby se nám pak druhé povedla holka tak to se nám nechce, jeslti máš neutrální barvu tak jo

4. lis 2011
avatar

Jestli jsi s ním spokojená, tak si ho nech, já s tím naším jsem taky spokojená a nechám si ho i na druhé mimi.

4. lis 2011
avatar

@allye1
@hasky24
@mirorad
Mame zelený kočárek a mame holku tak ze barva mi vyhovuje ,uložit ho mam také kam respektive uz ho mam schovaný jezdíme s golfkama.... je tolik pekných kočárku nových...ale zase stál nas se všim 12tis a prodám ho max za pulku tak nevim jestli se to vubec vyplatí 🙂 holky dekuju za názory zatím je doma , uvidme 🙂
@miskadis

4. lis 2011
avatar

@dorinka88 také mám zelený ))

4. lis 2011
avatar

@dorinka88 my máme fialový, také už jezdíme s golfkama, takže kočárek je schovaný pro druhé mimi a nás stál se vším 10tis.🙂

4. lis 2011
avatar

nás vyšel i s vajíčkem na 5500kč a prodala jsem ho za 2000kč takže mě to zas tolik nebolelo

4. lis 2011