Mám úžasnou dceru je natolik solidární že když je mamince hrozne spatne tak se mnou od pul12 do pul 5 lezela v posteli a spala a prokladala to koukanim na šmoulíky 🙂 ps.chytli jsem celá rodinky střevní chripku ☹
Jéé, tak ať jste brzy zdraví. Já mám ze zvracení u malé úplnou hrůzu ☹...A myslím si, že už to určo od vás nechytne 🙂
13. únor 2012
no ta je skvělá 😵 prdelka jedna šikovná !!!