Maminky jaký používate krem na opalovaní pro mrňata?30faktor nebo 50 a značku ? čekají nás cesty po evropě tak už nakupuju a nevim co☹je toho tolik
My taky máme všechno od Seba med a spokojenost 😉 Popř. ještě nějaký opalovací krém z lékárny 😉 Asi bych nekupovala Niveu a takové ty levnější z drogerek 😉
@tercina děkuju 🙂 z těch faktoru jsem taky zmatená , dr. mi řekla že určitě 50faktor v lékarně mi řekli že 30faktor že v 50 je hodně chemických přídavkua není to dobré pro pokožku miminka...a zanmi mi zase říkají že taky max 30 že 50 je zbytečně silná a pak že by byla malá náchylná na sluničko..🙂
Ahojky tak já mám nejlepší zkušenosti s Daylong 30 nebo 40,protože po kterékoli jiné 30 jsem měla Járu spálenýho i přes častý mazání.Je teda dražší a mají ho v lékárnách.A hrozně spokojená pak s ním byla i kamarádka,která jela s holčičkou do egypta 🙂
my máme Garnier, faktor 50...a spokojenost, krásně se vstřebává, nemastí...
Rozhodně doporučuju Daylong pro děti (pro miminka do jednoho roku je tuším Daylong Baby a pak je Daylong Kids nebo tak nějak je mají pojmenovaný...) a fakt jsme s ním byli 100% spokojení. Mimča do toho roku by vůbec neměla na sluníčko, takže stačí vpodstatě i ty 25, 30 faktory, aby to chránilo před tím odrazem, jinak důsledně stínit...
Mám krém od Seba med, faktor 50 😉