icon

Maminky jaký používate krem na opalovaní pro mrňata?30faktor nebo 50 a značku ? čekají nás cesty po evropě tak už nakupuju a nevim co☹je toho tolik

avatar

Mám krém od Seba med, faktor 50 😉

7. dub 2011
avatar

@vorllinka o tom hodně přemyšlím mame všechnu kosmetiku od seba medu 🙂 no stejně jak se znám tak jich zase koupim vic 🙂 děkuju 🙂

7. dub 2011
avatar

My taky máme všechno od Seba med a spokojenost 😉 Popř. ještě nějaký opalovací krém z lékárny 😉 Asi bych nekupovala Niveu a takové ty levnější z drogerek 😉

7. dub 2011
avatar

@vorllinka o tom hodně přemyšlím mame všechnu kosmetiku od seba medu 🙂 no stejně jak se znám tak jich zase koupim vic 🙂 děkuju 🙂

7. dub 2011
avatar

@dorinka88 Já mám Eucerin Kids faktor 25

7. dub 2011
avatar

@vorllinka teda mně se to seká a kopiruje! no mamka nám koupila nějakou 50 od Vichi ale to mi zase kamaradka řikala že se ji po tom mala osypala no vyzkoušíme a uvidíme 🙂

7. dub 2011
avatar

@tercina děkuju 🙂 z těch faktoru jsem taky zmatená , dr. mi řekla že určitě 50faktor v lékarně mi řekli že 30faktor že v 50 je hodně chemických přídavkua není to dobré pro pokožku miminka...a zanmi mi zase říkají že taky max 30 že 50 je zbytečně silná a pak že by byla malá náchylná na sluničko..🙂

7. dub 2011
avatar

@dorinka88 Já byla v lékárně. Chtěla jsem, aby mi fakt dobře poradili. Prý faktor 25 úplně stačí. Stejně malé děti by neměly vůbec být na přímém slunci. Myslím, že těch 25 je takový zlatý střed. Já bych asi 50 nekoupila, nevím...

7. dub 2011
avatar

@tercina No mně se taky zdá že je to hodně 🙂 no jednu 50 mame a uvidime jaké kde bude počasí...ale asi taky koupim aspon jednu 30 a 25 když budeme "doma" 🙂

7. dub 2011
avatar

@dorinka88 Já mám taky ráda, když mám na výběr 😉

7. dub 2011
avatar

Ahojky tak já mám nejlepší zkušenosti s Daylong 30 nebo 40,protože po kterékoli jiné 30 jsem měla Járu spálenýho i přes častý mazání.Je teda dražší a mají ho v lékárnách.A hrozně spokojená pak s ním byla i kamarádka,která jela s holčičkou do egypta 🙂

7. dub 2011
avatar

my máme Garnier, faktor 50...a spokojenost, krásně se vstřebává, nemastí...

7. dub 2011
avatar

Rozhodně doporučuju Daylong pro děti (pro miminka do jednoho roku je tuším Daylong Baby a pak je Daylong Kids nebo tak nějak je mají pojmenovaný...) a fakt jsme s ním byli 100% spokojení. Mimča do toho roku by vůbec neměla na sluníčko, takže stačí vpodstatě i ty 25, 30 faktory, aby to chránilo před tím odrazem, jinak důsledně stínit...

7. dub 2011