Maminky nemate nekdo usinčka chicco tučnáka,potřebuji ho vyprat a dá se prát na 30 ale nevim jak vytahnout ten motorek ?
já to za zavážu do igeliťáku pořádně a dobroš 🙂
já to za zavážu do igeliťáku pořádně a dobroš 🙂