icon

Maminky nemate nekdo usinčka chicco tučnáka,potřebuji ho vyprat a dá se prát na 30 ale nevim jak vytahnout ten motorek ?

avatar

já to za zavážu do igeliťáku pořádně a dobroš 🙂

14. lis 2011