Mojí nej kamarádce se v úterý naroodila holčička a nečekaně taky Vikinka 🙂 a ja bych si hned pořídila druhý jak jsem ji viděla 🙂 tak uvidime...možná 🙂
dorinka88
autor@nejinka Já chtěla mít ditka po těch2 - 2,5 letech, už o tom přemyšlím dyl 🙂 a ted kdyz jsem viděla tu malou.....naše vikinka je taky ještě mala ale přitom už je tak velké tak moc rychle too utíká!☹ Ještě to musím projednat doma a tak vidim to zase na rození v říjnu-listopadu kdyz to pujde 🙂
6. říj 2011
Taky mě to nakoplo k druhému miminku. Všichni kolem mě rodí a já bych svého malého viděla jako velkýho bráchu 🙂