Tak a už dost stresu! Pořizuji Vikulíně HLEMU!zase žuchla rovnou na havu, bych ji musel byt každou sekundu v patách....je to okamžik a už to je!Nemate nekdo zkušenost s dětskou helmou?
Tak a už dost stresu! Pořizuji Vikulíně HLEMU!zase žuchla rovnou na havu, bych ji musel byt každou sekundu v patách....je to okamžik a už to je!Nemate nekdo zkušenost s dětskou helmou?
mrkni do alba PUKANKA a zrovna tam jsem viděla helmičku na hlavičku🙂