icon

Tak a už dost stresu! Pořizuji Vikulíně HLEMU!zase žuchla rovnou na havu, bych ji musel byt každou sekundu v patách....je to okamžik a už to je!Nemate nekdo zkušenost s dětskou helmou?

avatar

mrkni do alba PUKANKA a zrovna tam jsem viděla helmičku na hlavičku🙂

19. říj 2011
avatar

@kukynka2 děkuji 🙂

19. říj 2011
avatar

@dorinka88 Nemáš zač jistě ti poradí🙂

19. říj 2011
avatar

občas zavidím maminkám které maji klidné ditka!🙂
@kukynka2

19. říj 2011
avatar

@dorinka88 Myslím,že pádům se nevyhne žádné dítko

19. říj 2011
avatar

@kukynka2 No to každopadně ne🙂 ale Vikula všude leze a hlavně vyleze a dneska mi podruhé za tyden spadla rovnou nahlavu )ze zadu)no jsem z toho měla málem infarkt!

19. říj 2011
avatar

@dorinka88 Já vím zažila jsem to u Nikči a i teď z toho budu mít hrůzu,ale děti jsou gumové

19. říj 2011
avatar

@kukynka2 no v to vřele doufám hlavně at ma hodně gumovou hlavu jinak nevim 🙂

19. říj 2011