Tak dneska 100% potvrzený chlapeček, ani já o tom po zhlédnutí obrazovky nepochybuji 😀 teď jen vymyslet to jméno a dokonce nám teď vychází termín na 1.10.2012 🙂t
Tak moc závidím páreček! 🙂
16. kvě 2012
Tak dneska 100% potvrzený chlapeček, ani já o tom po zhlédnutí obrazovky nepochybuji 😀 teď jen vymyslet to jméno a dokonce nám teď vychází termín na 1.10.2012 🙂t
Tak moc závidím páreček! 🙂
1.10. jsem se narodila já 🙂 Přeji hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka 🙂)