icon

Tak dneska mam opravdu radost 🙂 koupila jsem Vikince ÚŽASNOU zimni bundu v Lindexu , puvodne stála 800,- ale maji akci -250,- na zimni bundy tak ze super kup! 🙂

avatar

Taky jsem tam malýmu koupila bundičku za stejnou cenu, ta sleva mě taky potěšila 🙂 mají tam moc hezký věci...

15. zář 2011
avatar

No z budnicky jsem nadšená 🙂 jo maji hezké veci tedy neco je na mě občas moc straketé a nemusím muminky😀 ale fajn obchod 🙂
@miriska

15. zář 2011