Tak dneska mam opravdu radost 🙂 koupila jsem Vikince ÚŽASNOU zimni bundu v Lindexu , puvodne stála 800,- ale maji akci -250,- na zimni bundy tak ze super kup! 🙂
Tak dneska mam opravdu radost 🙂 koupila jsem Vikince ÚŽASNOU zimni bundu v Lindexu , puvodne stála 800,- ale maji akci -250,- na zimni bundy tak ze super kup! 🙂
Taky jsem tam malýmu koupila bundičku za stejnou cenu, ta sleva mě taky potěšila 🙂 mají tam moc hezký věci...