icon

Tak ještě že máme polohovatelnou hlubokou korbičku...jak má Vikinka uspanej nosik a kašel tak tam se ji spinká uplně nejlíp při mírném nadzvednutí!! 🙂

avatar

jj je to dobrý,ale v obchdě pro mimi prodávaj takový klínky já jsem ho koupila za 150kč 😉mám ho v bouch postýlkách.Nám to tedy doporučili i v porodce,že je to pro mimi lepší takové pohodlnější než aby spali na rovině 😉 a řikala mi to i dětsská.

4. bře 2011
avatar

Jé taky bojujete s rýmou a kašlem. Mi taktéž. Už ať ta zima skončí! U těch malých dětí je to hrozný.

4. bře 2011