tak jsme si dneska byli pro novou autosedačku Cybex pallas 2011 a ted vřele doufam ze mi ji vymění za Britax Römer Evolva 123 Plus , protože malá v Cybexu řve jak tur...nelíbí se ji ten pultík..ale v prodejne ji to vubec nevadilo az potom..ACH JO☹
dorinka88
autor@pbuck No já doufam, ale tak uz podle zakoniku by mi to měli vyměnit 🙂 ja chci jen kus za kus a jeste bychom 200,- doplaceli 🙂 a to jsem si rikala ze kdyz pujdeme z vajička rovnou na pultik tak to bude OK ale neni, naše Vikča potřebuje mit pred sebou prostor .-) zitra tam budu volat rano ...psala jsem jim email ale večer asi uz nikdo nepracuje...jen já 🙂
3. srp 2011
Hodně štěstí! Ale věřím, že ti to vymění. Určitě nejste první, komu se něco podobného stalo 🙂