icon

Tak ted čtu v Kralovopolských listech( brno) o společných kriteriich pro přijetí do MŠ "přijmani deti od 4 do 6 let veku" + informční system který upozorní na duplicidní žádosti i v jiných škokách)...hm soukromá školka to asi jistí!

avatar

u nás také 🙂

11. led 2012
avatar

@hasky24 No co člověk nadělá, v dnešní době 3leté dite asi nic neznamená 🙂 a ještě tam psali neco o diskriminaci ostatních"občanu" 🙂

11. led 2012
avatar
11. led 2012