dorotkaasarlotka
autor@sweet81 z fb..
8. lis 2015
@dorotkaasarlotka nemám fb, můžu se zeptat za kolik je?
8. lis 2015
apacheee
AMBASADORKAto je nádherné, bohužel na toho mého špunta je to obří velikost🙂
8. lis 2015
@sweet81 z fb..
@dorotkaasarlotka nemám fb, můžu se zeptat za kolik je?
to je nádherné, bohužel na toho mého špunta je to obří velikost🙂
To je krásná tepláková souprava😊