Mam dotaz trochu odjinud: chtela bych zmenit tarif, klidne i operatora, protoze me nebavi platit 1000 mesicne. Nemyslim, ze volam nebo pisu moc, jestli mesicne provolam 60 minut, tak myslim, ze prehanim.. Sms pisu asi tak nejak, protoze se dorozumivam spis pres messenger, takze nejaky zakladni internet bych brala.. Ale pri tehle pozadavcich si predstavuju, ze NIKDY nepresahnu 500. Ani o korunu. Je to realny? Umite mi nektera poradit?
Neomezeny tarif. Uz to nabizi i TMobile. Maji ruzne druhy.
mam od O2 platim 699 nebo tak nejak je to neomezeny tarif s internetem.hodne volam i pisu takze pro me idelani
Zkus se poptat v okoli. V dnesni dobe hodne jedou kolektivni smlouvy pres podniky ci obce.
Ja to mam taky pres zamestnavatele, ja neomezeny tarif a dalsi tri cisla s malym tarifem a vetsinou se vejdu do 500 kc.
Vim,ale ze i Vodafon nabizel na prodejne neomezeny tarif za 349 kc... Jen se musi clovek tvarit, ze chce u nich zkoncit, ze mu jinde nabizi levnejsi tarif....
já jsem pořád sto let za opicemi, a dobíjím si kredit, ale víc jak 200,- za měsíc neplatím.
o2 platíme něco přes 400 neomezené volání a sms do všech sítí
@weri1 jedno cislo? Nebo taky skupina?
O2 jejich tarif za 499. Ale zda presahnes či ne to už je na tobe. Musis si to hlídat. Vim ze posílají SMS kolik a co si už profrfrovala.