icon

Mam dotaz trochu odjinud: chtela bych zmenit tarif, klidne i operatora, protoze me nebavi platit 1000 mesicne. Nemyslim, ze volam nebo pisu moc, jestli mesicne provolam 60 minut, tak myslim, ze prehanim.. Sms pisu asi tak nejak, protoze se dorozumivam spis pres messenger, takze nejaky zakladni internet bych brala.. Ale pri tehle pozadavcich si predstavuju, ze NIKDY nepresahnu 500. Ani o korunu. Je to realny? Umite mi nektera poradit?

avatar

O2 jejich tarif za 499. Ale zda presahnes či ne to už je na tobe. Musis si to hlídat. Vim ze posílají SMS kolik a co si už profrfrovala.

24. dub 2015
avatar

Neomezeny tarif. Uz to nabizi i TMobile. Maji ruzne druhy.

24. dub 2015
avatar

mam od O2 platim 699 nebo tak nejak je to neomezeny tarif s internetem.hodne volam i pisu takze pro me idelani

24. dub 2015
avatar

Zkus se poptat v okoli. V dnesni dobe hodne jedou kolektivni smlouvy pres podniky ci obce.

24. dub 2015
avatar

@ipkh Souhlasím. Máme přes mužova zaměstnavatele a nikdy neplatím víc jak 150 kč a nijak se neomezuju.

24. dub 2015
avatar

Ja to mam taky pres zamestnavatele, ja neomezeny tarif a dalsi tri cisla s malym tarifem a vetsinou se vejdu do 500 kc.
Vim,ale ze i Vodafon nabizel na prodejne neomezeny tarif za 349 kc... Jen se musi clovek tvarit, ze chce u nich zkoncit, ze mu jinde nabizi levnejsi tarif....

24. dub 2015
avatar

já jsem pořád sto let za opicemi, a dobíjím si kredit, ale víc jak 200,- za měsíc neplatím.

24. dub 2015
avatar

@ivis ja jsem si dlouho dobijela, ale po narozeni deti jsem provolavala cim dal vic. Ted me ten neomezeny vyhovuje, obzvlast ted kdyz jsem na neschopence. Internet vyuzivam malo, ale na cestach se hodi, treba i jako navigace...

24. dub 2015
avatar

o2 platíme něco přes 400 neomezené volání a sms do všech sítí

24. dub 2015
avatar

@weri1 jedno cislo? Nebo taky skupina?

24. dub 2015