Tak co,damy, kdy budete zdobit stromek? ja uz se nemuzu dockat, pristi vikend se na to vrhnu!!!
@bara88 to bych si uzasi musela vytrhat vsechny vlasy, kazdej den mam nutkani uz vybalit a zdobit :D
23.v noci aby byl ráno jako překvapení
@dorotkaasarlotka tak syn ví že až je stromeček přijde Ježíšek a nevím jak bych mu to vysvětlila a je to taková tradice
My ho už máme postavený a ozdobený světýlkama, které na večer zapínáme.
24. dopoledne, zdobí ho děti a pak jdeme do lesa zdobit zvířátkům.
22 v noci,celý den 23 tu nebýváme tak už si pak večer chceme užít klídek a těšení 🙂 24 už jen pohádky,a válečka 😀
to nevydrzim, tak az na
@mmlenka budu za netrpelivku, co? neva 🙂
Mě baví stromeček totiž jen do Vánoc a 25. bych ho už klidně sbalila 🙂
@mmlenka tak pak uz je zbytecnej :D ozdoby (orion kolekce) sezrany, darky rozdany, atmosfera z teseni se ta tam... jezdime po rodinach, neni cas uklizet, z toho mam nervy... uplne to chapu :D
@dorotkaasarlotka Přesně tak, úplně moje slova! 😀
Den před vánocemi