icon

Dnešní ranní kontrola bolí jěště teď...co mi to tam ta doktorka udělala ☹

avatar

asi vím co myslíš...taky mně ten chvat pěkně bolel,krvácela jsem...a bylo to stejně zbytečnýýý :((((((

22. lis 2010
avatar

asi Hamiltonův hmat ... 😉

22. lis 2010
avatar
dostoj
autor

Já jsem včera taky krvácela a pak večer už jenom špinění a dneska už bych řekla, že zase tak trochu menstruace, ale nic zajímavýho se neděje.

23. lis 2010