3. den po ET... Tak na dnešek toho mám dost naplánovaného, tak snad ten den uteče🙂
radši jenom zlehka,odpočívej 🙂
5. srp 2010
doufalka
autor@sedmitecka Díky🙂 Nedělám žádný divočiny, ale prostě potřebuju program, jinak se z toho čekání zblázním😉
6. srp 2010
držím palce!!!!! hlavně to s aktivitou nepřeháněj a opatruj se 🙂