icon

4. den po ET. Prsty na testy svrbí. Ta, která vydrží těch 14 dní, je pro mě hrdinka🙂

avatar

držím pěstičky ať to vydrží

27. říj 2010
avatar

doufalko ja to vydrzela a shodou okolnosti je to dnes dva roky od prvniho pozitivniho testu po ET

27. říj 2010
avatar

Já tě chápu, taky jsem byla netrpělivá. Držím palce!

28. říj 2010