8. den po ET... asi to byl pregnyl. Něco tam je stále, tak se uvidí😉
doufalka
autorAhoj🙂 Testovala jsem mamatestem10. Jinej u nás nemají☹ Dnes jsem chlapovi řekla, ať koupí 25, tak se uvidí. Ale ona tam ta čárka je, jen je slabší než včera. Dnes v době testování jsem byla 11 a 1/2 dne po pregnylu. No uvidíme. Mám v sobě takové odhodlání, že mě nezdar nezastaví😉
10. srp 2010
Ahoj,jsem tady po delší době a hned jsem nakoukla.Mám strašnou radost,že máte zase takovou šanci tak ani nevíte jak moc Vám přeju at to dopadne.
10. srp 2010
Hodně štěstí🙂jsem na tom úplně stejně mám po Nativu a u sebe mám jen jedno embryjko.Et proběhl 7.8.
10. srp 2010
taky si myslim🙂
11. srp 2010
ahoj, jakým testem jsi testovala? Já jsem dnes 8 den po pregnylu 5000 a na 25 mamatest mám slabého ducha.