icon

9. Den po ET... Tak holky NIC. Nezbývá, než jít do dalšího, tentonkrát výtězného, boje🙂

avatar

měla jsi jen dvoudenní kultivaci, ne? Tak bych ještě neházela flintu do žita. Držím palce!!!

11. srp 2010
avatar

Držím palečky, aby to už konečně vyšlo... moc Tě obdivuji za to, že to nevzdáváš a věříš ve zdárný konec Tvého úsilí 😉

11. srp 2010
avatar

@jitulik24 No když čárka zmizela... Spíš myslím, že je to v háji, ale mám chuť dál bojovat. Horší je, že nás samoplátcovské pokusy asi finančně zruinují!:-/

11. srp 2010
avatar

@lucifer1987 Nemůžu to vzdát. Doma mám jasnej důkaz, že to jde a já si miminko a sourozence pro dceru moc přeju, tak jak bych to mohla vzdát?😉 Ale asi se budeme chodit pás, protože částka za IVF pro samolátce a smou nadměrnou spotřebou hormonů bude asi šíííílenáááá!☹

11. srp 2010