Nový rok je tady, takže zase hrrrr do toho🙂
neboj letos to dáme......
10. led 2011
doufalka
autorŽeny - mladice, vy máte proti mě obrovskou výhodu věku, takže vám to prostě klapnout musí😉 Já jsem sice starší model, ale zase už mám doma Báru... Prostě se na to musíme dívat optimisticky😉
11. led 2011
ahoj doufalko, tak co je nového?
8. zář 2011
Přesně tak, držím pěsti, rok 2011 podle astrologů přeje plodnosti!