Tak mám za sebou 2. den po ET. Zase bych si to přála do testování prospat🙂
Dovoluji si taky popřát hodně sil a hlavně to štěstíčko...aby Barunce přibyl sourozenec (nebo 2..? 🙂)
25. říj 2010
Tak mám za sebou 2. den po ET. Zase bych si to přála do testování prospat🙂
Dovoluji si taky popřát hodně sil a hlavně to štěstíčko...aby Barunce přibyl sourozenec (nebo 2..? 🙂)
Přejí moc štěstíčka a držím palečky at to vyjde...🙂