Vajíček bylo nakonec 10ks a nyní se minimálně 50% příkladně kultivuje. Když vše pošlape jak má ET bude v pátek nebo v sobotu🙂
tak moc držím pěstičky, taky jsem se radila s embryoložkou a říkala, že u méendometriózy jsou 3 embrya ok. Tak hodně hodně hodně štěstí 🙂
20. říj 2010
Držím moc moc palečky ať to tentokrát vyjde🙂
22. říj 2010
Určitě to vyjde a když jsi o tom přesvědčená, tak to je moc dobře🙂. Optimismus je potřeba. Já už bych brala být ve 39tt🙂. Pořád se strachuji, aby se něco nestalo, aby miminko prospívalo.
22. říj 2010
22. říj 2010
@doufalka: Držím pěsti na transfer i na uhnízdění. Kolik chceš zavést embryjek? 2?