Dnes je to tři měsíce od revize....pomaličku se začínám psychicky připravovat na KETík....další 3 měsíce totiž utečou jako voda 🙂
tak ať to dobře dopadne!!!! 🙂
6. led 2011
Dnes je to tři měsíce od revize....pomaličku se začínám psychicky připravovat na KETík....další 3 měsíce totiž utečou jako voda 🙂
tak ať to dobře dopadne!!!! 🙂
držíme palečky ...