icon

Dnes přsně měsíc od revize a jsem zpět v plné síle a s přesvědčením , že na po čtvrté to už bude to pravé ořechové 🙂

avatar

až to bude v poho, udrží se, taky jsem čekal a čekala ... hlavně, že se chytne.

13. lis 2010
avatar

ahojky, moc ti držím palečky aby to tentokrát bylo bez problémů a těhulkování jsi si pořádně užívala

17. lis 2010
avatar

Ahoj Drndi, také já ti držím palce a moc ti přeju, aby se to příště povedlo.

14. pro 2010