Ahoj Konikovky.
Jdu si pro malou radu
Chci pro dceru (budou 3 roky) k narozkam fakt ,,nadupanou"panenku
Proste aby bastila pila kakala plakala atda nejlepsi co sem nasla je od Baby Born s kouzelným dudlíkem.
Nebo máte ještě jiné, se kterými jste spokojene?🤗☺️
Me prijde baby annabell lepsi, ale zalezi ma kazdem. Baby born muze zas do vody a krmit.... mame teda obe a dneska si hraje s obema.
13. čer 2021
13. čer 2021
📌