icon

Ahojky mamky. Prosím nějaký dobrý spolehlivý eshop na německé sladkosti kde sladkostí stojí za to🙏😊

avatar

S dovolením

29. říj 2021
avatar

Drogerie ZDE

29. říj 2021
avatar
29. říj 2021
avatar
29. říj 2021
avatar

Se tu pichnu, dekuji 📌🙃

29. říj 2021
avatar

Tak já bych spíše volila online shopy daných obchodu ...nebo i Amazon...než někoho kdo přeprodává....

Takhle si objednáte z několika obchodu a jsou firmy které mají německou adresu tam přijdou vaše balíky ( dm potraviny lékárna...co chcete ) a oni vám to v 1baliku doručí k vám AAA hlavně platíte paušální poplatek ne že za každou cokoladu zvlášť ...

29. říj 2021