icon
avatar
duhovakony
Zpráva byla změněna    24. črc 2021    

Holky jakou máte zkušenost s těhotenskymi testy clearblue? Ze zvědavosti jsem zkoušela dělat 5 dní před menstruací a zatim nic,tak se chci zeptat zda ste to měla některá stejně? PS: vím že je to jisty az po zpoždění,ale moje nedockavost☺️

I když asi tam duch je☺️

avatar

Clearblue má citlivost 25, je ještě brzo, aby něco ukázal. Vyzkoušejte napřed 10. 😉

24. črc 2021
avatar

Přesně jak se píše vyse. Zkus nějaký 10. Mamatest je hodně chvaleny. Ten uz by ti mohl neco ukazat pred terminem ms..

24. črc 2021
avatar

Určitě mamatest, tenhle jsem zkoušela ještě jako pro sichr po mamatestu 😊

24. črc 2021
avatar

Doma uz mam holky jen tento,a město daleko...

24. črc 2021
avatar

@duhovakony tento je 10, tak může něco ukázat. 😉
Na clearblue je ryska, ne druhá čárka.
Přeji hodně štěstí 🍀😊

24. črc 2021
avatar

@duhovakony nemáš doma ovulacni test? Ja jsem si zkusila dva dny pred datem ms ovulační a nabehly mi intenzivni obě carky,tusila jsem,ze jsem těhotná. Za dna dny tehutensky a pozitivní. Hodne holek psalo,ze zkousely ovulacni a tehotenstvi ukazalo. Taky drzim pěsti

24. črc 2021
avatar

Holky diky moc,myslela jsem si ze tento clearblue je nejlepsi🤷🏼‍♀️tak sem chtela Vaše zkušenosti. Ještě počkám 3dny jestli to vydrzim😄a udělám další

24. črc 2021
avatar

Digitální clearblue mi vyšel pozitivní 2 dny před ms.

24. črc 2021