Přesně jak se píše vyse. Zkus nějaký 10. Mamatest je hodně chvaleny. Ten uz by ti mohl neco ukazat pred terminem ms..
Určitě mamatest, tenhle jsem zkoušela ještě jako pro sichr po mamatestu 😊
Doma uz mam holky jen tento,a město daleko...
@duhovakony tento je 10, tak může něco ukázat. 😉
Na clearblue je ryska, ne druhá čárka.
Přeji hodně štěstí 🍀😊
@duhovakony nemáš doma ovulacni test? Ja jsem si zkusila dva dny pred datem ms ovulační a nabehly mi intenzivni obě carky,tusila jsem,ze jsem těhotná. Za dna dny tehutensky a pozitivní. Hodne holek psalo,ze zkousely ovulacni a tehotenstvi ukazalo. Taky drzim pěsti
Holky diky moc,myslela jsem si ze tento clearblue je nejlepsi🤷🏼♀️tak sem chtela Vaše zkušenosti. Ještě počkám 3dny jestli to vydrzim😄a udělám další
Digitální clearblue mi vyšel pozitivní 2 dny před ms.



Clearblue má citlivost 25, je ještě brzo, aby něco ukázal. Vyzkoušejte napřed 10. 😉