....procitam zed,a jetak úžasné kolik z nás dnes umyvalo okna😀👍👍🧡
A tak to já si raději dala likérovou špičku a pak si šla zaskákat na trampolínu 😝. V pátek jsem teprve sundala vánoční fólie na okno a včera pršelo. Dneska je ještě pořád zima 😁
@konidana i to se počítá 😀
@mishka87 žádnej stres😉👍
@duhovakony nejhorsi je, ze za tejden budou stejne jako predtim🙈. Snad adpon do tech velikonoc vydrzi, kdyz ted furt sedime doma....
Já je umyla včera.... Bylo hezky, šlo to jako po másle.... A za půl hodiny začalo lejt jak z konve 🤦🏼♀️🤷🏼♀️
Taky jsem myla dnes okna😁
Me chodi domu oknem kocour,myti jsem vzdala
Teda ja koukam..myti okna ,takovy sprosty slova se tu pouzivaji 🤪 jeste ze jsem.slusna holka 🤣
Já už je mám dávno umyte…myla jsem při prvním oteplení…dneska jsem jen zvenku presudlala okenou 😂😂😂
Hmm okna ne, ale po letech jsem vydrhla čalouněné židle😅